Vítejte na stránce ČeskoSlovenského projektu.
Tomb Raider Editor - DXTre3D / TRLE   vytváříme pro vás kompletní hru. V hlavní roli Lara Croft.
Návštěvy > Celkem - / Online -

Autoři

zde je nějaké info o nás

Sakul

Nick - Sakul
Home page - www.sakul.cz
E-Mail - SakulRaider@seznam.cz
Skype - sakulraider (pouze text, hovor po domluvě)

Takže něco málo o mě. Tvorbou levelů do hry Tomb Raider jsem se začal zabývat někdy koncem roku 2003. Předtím jsem byl samozřejmě jeho fanouškem a odehrál jsem veškeré díly. A právě proto, že už nebylo co hrát jsem se začal na internetu poohlížet i po nějakých těch amatérských levelech. K mému překvapení jsem objevil těchto levelů obrovské množství a tak jsem se do tvorby chtěl zapojit také. No a vidíte, povedlo se. Dnes jsem autorem několika levelů a testlevelů. A protože jsem nenalezl na českém internetu žádné zajímavé stránky ohledně tvorby a editace levelů vznikla stránka DXTre3D Editor, na které se může každý naučit vytvářet své vlastní levely.

Artefactor

Nick - artefactor
Home page - www.artefactor.wz.cz
E-Mail - artefactor@seznam.cz

Hru Tomb Raider jsem poprvé okusil na PS v roce 1997 (bylo mi 17 let). Z počátku jsem dokonce Laru (jemně řečeno) neměl rád, ale postupem času mě tahle hra naprosto uchvátila. Mezi neojblíbenější levely patří City of Vilcabamba, Opera, Wreck of Maria Doria, celé Benátky, vodopády z TR3... Levely se pokouším vytvářet od pol. roku 2005. Inspiraci k tvorbě čerpám z procházek zajímavou přírodou, na výletech, z internetu, ale také z originálních a amatérských levelů. Je mi 26 let, pracuju ve stavebnictví, baví mě příroda, památky, projektování, poslech hudby, čtění a spousta dalších věcí.

Hofer

Nick - Hofer
Home page - www.minihofer.cz/
E-Mail - Minihofer@seznam.cz

No a tady nějaké to povídání.

Miro

Nick - Miro
Home page - www.miro3.wz.cz
E-Mail - 3miro@zoznam.sk

S hrou Tomb Raider som sa stretol ked som si kúpil počítac. Kamoš mi povedal že hra ktorú si musím zahrať je Tomb Raider 2. Tak som sa dal do zhánania, zohnal som 1,3,4,5 a až na koniec aj 2. (fakt je najlepšia). S 5 som si zohnal aj editor, ale nikdy sa mi nepodarilo v ňom spravit niečo lepšie. Teda kým sa mi do ruk nedostal neoficiálni v ňom som už vytvoril asi 6 levelov (v rátane asi 2 testlevelov). Čo sa týka mňa mám 25 rokov pracujem jako programátor. Bavia ma hlavne PC a všetko čo s nimi súvisí. Venujem sa aj tvorbe levelu do Drakana. (To jednotné číslo je tam naschvál).