Vítejte na stránce ČeskoSlovenského projektu.
Tomb Raider Editor - DXTre3D / TRLE   vytváříme pro vás kompletní hru. V hlavní roli Lara Croft.
Návštěvy > Celkem - / Online -

Lokace

na jaká místa se s Larou vypravíme

Co vše Lara navštíví při své pouti

Kromě již zmiňovaných jeskyní se Lara dostane i do městských částí, kde bude prohledávat zapadlé uličky Prahy. Dále navštíví starobylý klášter a neměl by chybět ani level se zimní tematikou. Určitě si také užije mnoho zábavy, ale i nebezpečí při koupání v různých jezírkách a zatopených tunelech. Možná se i dočká různých nešvarů počasí jako je třeba bouřka.

Mladá Lara

Protože lokací s malou Larou není až tak moc a i v originál hře se vyskytovali velmi málo, rozhodli jsme se jeden takový level zapracovat do příběhu. S nejvyšší pravděpodobností půjde o první level, ve kterém budete prohledávat jeskyní komplex, poté co se ztratíte svému průvodci v lese. Tento level bude plný nebezpečných pastí a hádanek, při kterých bude muset Lara využívat všech svých schopností.

Lařino sídlo

Prozatím se nepočítá s umístěním této lokace ve hře. Přeci jen je to poměrně ohraná pasáž, i když musíme uznat, že k TR tak trochu neodmyslitelně patří. Možná se dočkáte této lokace v nějakém jiném projektu.

Hádanky a pasti

Asi stěží si dovedete představit tuto hru bez zapeklitých hádanek a nebezpečných pastí. Ani v této naší hře o toto nebudete ochuzeni. Hned v prvním levelu, který budete hrát za malou Laru si užijete napětí a akci beze zbraní. Ze začátku levelu vás bude doprovázet Von Croy, který vám ukáže cestu do jeskyního komplexu, ze kterého budete muset nalést cestu zpět, potom co se za vámi obrovské stupní dveře zavřou. V dalších levelech se dostanete i ke zbraním a tak by se mohlo zdát, že to bude jednodušší, když se s nepřítelem budete moci utkat tváří v tvář. Ale to by mohla být osudová chyba. A tak i dále bude nutné používat rozum a luštit zapeklité hádanky. Nemusíte se však bát, že tato hra bude příliš těžká. Hádanky a pasti jsme se snažili používat v rozumných mezích tak, aby i hráči, kteří by třeba hráli tuto hru poprvé měli šanci ji zdárně dokončit ještě předtím, než by je omrzelo bezcílné běhání po levelu a hledání dalšího postupu. Pro znalce této série hry jsou připraveny tajné místnosti, kde se budete muset hodně snažit, aby jste se tam dostali. Odměnou vám však budou nějaké ty náboje, nebo lékárny navíc. Také je připraveno několik efektů a hádanek, které dosud nebyli v žádném TR použity a tak budete muset hodně zapřemýšlet jak tu či onu zapeklitou situaci vyřešit.