Vítejte na stránce ČeskoSlovenského projektu.
Tomb Raider Editor - DXTre3D / TRLE   vytváříme pro vás kompletní hru. V hlavní roli Lara Croft.
Návštěvy > Celkem - / Online -

Download

zde si můžete stáhnout hru a další věci

Stáhněte si plnou verzi hry Shadows of Eternity

Kompletní instalace :
Shadows of Eternity   AN verze   velikost souboru - 240MB
Shadows of Eternity   CZ verze   velikost souboru - 240MB

Tato verze hry určená k šíření na internetu obsahuje jako výchozí jazyk angličtinu. Pokud by někdo chtěl hrát tuto hru v češtině stačí, aby si ji podle návodu k instalaci do hry doinstaloval. Před tím než hru začnete hrát, si důkladně prostudujte Readme k této hře, kde se dočtete mnoho důležitých informací. Ve hře se mohou vyskytnout drobné chyby, které jsou v Readme popsány a tak se jim můžete vyhnout. Velmi důležité je přečíst si při instalaci Licenční ujednání. V žádném případě není povoleno bez souhlasu autorů (CSP Team) umisťovat tuto hru na vašem webu, nebo na soubor hry z vašeho webu odkazovat. Je povoleno odkazovat pouze na html stránku (ukázka jak to může vypadat - Shadows of Eternity).
V případě, že máte problémy se stažením hry použijte nějaký download manager, pro stahování souborů z internetu, který podporuje navázání stahování po přerušení.

Stáhněte si video ukázku

Video z připravované hry Shadows of Eternity. (trailer)
Shadows of Eternity

V tomto videu můžete shlédnout úryvky z několika levelů. Levelů na vás v plné hře čeká kolem dvaceti včetně mezilevelů, takže se máte určitě na co těšit.